KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14906331
nr 1490 6331
Dan Leonette
(f. 1941)
Dan Leonette (f. 1941), Trädgårdsstol. Signerad. Akvarell, ca 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 48x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:41:50
17/9 08:16:35